Bizimle iletişime geçin:   +90 212 544 99 06 (pbx)

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik markanızın güçlü bir şekilde temsil edilmesinin anahtarıdır.
Henüz marka kimliği oluşturulmamış veya güncellenmesi gereken markalar için kapsamlı kurumsal kimlik hizmetleri sunuyoruz. Renk paleti, logo, font seçimi gibi temel kurumsal kimlik öğelerinin yanı sıra kartvizit, antetli kağıt, zarf, cepli dosya, CD zarfı, bloknot gibi malzemelerin tasarımını ve üretimini gerçekleştiriyoruz. Markanızın profesyonel ve tutarlı bir kimlikle öne çıkmasını sağlıyoruz.

a

Reklam Ürünleri

Markanızın gücünü doğru reklam ile zirveye taşıyın.
Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için kullanabileceğiniz çeşitli reklam materyallerini tasarlayıp üretiyoruz. İnsert, el ilanı, etiket, afiş, stant gibi materyalleri markanızın hedef kitlesine en etkili şekilde iletmek üzere tasarlıyoruz. Profesyonel ve çarpıcı tasarımlarla markanızı öne çıkararak rakipleriniz arasında fark yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

Pazarlama Malzemeleri

Ürün ve hizmetleriniz elden ele yayılarak tanınsın.
Broşür, katalog, klasör, kutu, dönkart, dergi gibi çeşitli pazarlama malzemelerini tasarlayıp üretiyoruz. Ürün ve hizmetlerinizi ayrıntılı bir şekilde tanıtan ve markanızın gücünü yansıtan özgün tasarımlarla hedef kitlenizin ilgisini çekiyoruz.

a
a

Promosyonel Malzemeler

Doğru tasarım ve işlevsel malzemelerle markanızı her fırsatta hatırlatın.

Anahtarlık, kalem, saat gibi çeşitli promosyonel ürünlerin tasarımını ve üretimini yapıyoruz. Markanızın adını günlük yaşamın bir parçası haline getiren ve uzun süre hatırlanmanızı sağlayan özgün promosyon ürünleri sunuyoruz.