Bizimle iletişime geçin:   +90 212 544 99 06 (pbx)

Hikayemiz

Başarı öykümüz sınırları aşıyor…

Alanında hem ulusal hem küresel düzeyde hizmet veren Aryan Basım’da başarı yolculuğumuz, ajans hizmetleri sunmak amacıyla faaliyetlerimize başladığımız 2004 yılına dayanıyor. Yeni hedeflerle makine parkurumuzu büyüttüğümüz ve iş alanımızı genişleterek hız kattığımız 2008 yılından bu yana da ajans hizmetleriyle birlikte basım çözümlerimizi iş ortaklarımıza aynı çatı altında sunuyoruz.

Yeniliğe olan inancımız ve büyüme motivasyonumuz ile yatırımlarımızı sürekli olarak geliştiriyoruz. Yurt içinde elde ettiğimiz başarılara, 2011’de başlattığımız ihracat hamlesiyle günümüzde yurt dışında da devam ediyoruz.

Aryan Basım olarak yola çıktığımız günden bugüne dek Türkiye sınırlarını aşan başarı öykümüzle, kalite, müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim odaklı yaklaşımımızla sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz.

Hakkımızda

Aryan Basım olarak geleneksel matbaacılığın gerektirdiği bilgi, beceri ve ustalığı, yenilik ve inovasyona dayanan kurumsal yapımızda birleştirerek müşteri ilişkilerimizi güvene dayalı uzun vadeli iş birliklerine dönüştürüyoruz.

Yüzyıl Massit Matbaacılar Sitesi’nde bulunan entegre tesisimizde zengin ürün yelpazemiz, yüksek kaliteli hizmet anlayışımız, uzman ekibimiz ve güncel teknolojili makine parkurumuz ile iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına yaratıcı, kaliteli ve verimli çözümler üretiyoruz.

Müşteri odaklı yaklaşım ve verimliliği hedefleyen yönetim anlayışımız ile sektörümüzde örnek gösterilen ve adım adım büyüyen bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz.

Vizyonumuz

Geleneğin değerleriyle işimizin geleceğine imzamızı atıyoruz.

Aryan Basım olarak, sahip olduğumuz zengin bilgi birikimimiz, geniş sektörel deneyimimiz, modern matbaacılık anlayışımız ve güçlü müşteri ilişkilerimizle ulusal ve uluslararası alanda başarılara imza atmaya odaklanıyoruz. Planlı ve stratejik adımlarla sektörde yeniliklere öncülük eden ve ilkleri başaran bir marka olmayı vizyonumuzun merkezine yerleştiriyoruz.

Misyonumuz

Çözüm üretmek, değer yaratmak ve benzersiz olmak…

Aryan Basım olarak müşterilerimize benzersiz ve üstün kalitede hizmetler sunarak en iyiyi hedefliyoruz. Kaliteli, ekonomik ve güvenilir basım hizmetlerinin tüm iş ortaklarımızın hakkı olduğuna inanıyor ve bu misyonla hareket ediyoruz. En değerli sermayemiz olan insan kaynağımızla birlikte, iş süreçlerimizi devamlı geliştirerek, iş ortaklarımızın memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak görüyoruz. Müşterilerimize özel çözümler sunmak, işlerini daha etkili ve başarılı hale getirmelerine katkı sağlamak için özveriyle çalışıyoruz.